Rezultatele 1 - 100 din 11783
Nr. Nume/Prenume Virsta Institutia de invatamant Puncte
1. Nicoara Octavian premiant 23 Anenii Noi / Hyperion clasa XII - A 100000
2. Cuciuc Pavel 22 Anenii Noi / Hyperion clasa VII - A 79634
3. Pintea Mirela 20 Ungheni / Gh. Asachi clasa X - B 64172
4. Gabriela Parii 21 Făleşti / M. Eminescu clasa XII - B 59577
5. Irina Temciuc 21 Anenii Noi / M. Eminescu clasa IX - A 50129
6. Nicoleta Furdui 22 Chişinău / Liceul "Iorga N." clasa XI - A 42898
7. Tatiana-Andreea Tabaranu 22 Făleşti / M. Eminescu clasa XII - C 42609
8. Ciumeico Alic 18 Chişinău / Liceul "Eliade M." clasa VII - P 34567
9. Silviu Plesca 23 Chişinău / Liceul "Dadiani N." clasa XI - A 31227
10. Birca Andrei 24 Chişinău / Liceul "Basarabia" clasa XII - U 21659
11. Alexandra Cortac 18 Orhei / Onisifor Ghibu clasa VII - A 21004
12. Gavril Viorica 24 Borogani, Leova / Liceul clasa XII - A 20149
13. Pavel Levinti premiant 22 Ialoveni / Gimnaziul clasa X - R 18096
14. Gheorghe Grozav 21 Chişinău / Liceul Republican cu Profil Real clasa X - B 17672
15. Lazari Catalina 21 Chişinău / Liceul "Academiei de Ştiinţe a Moldovei" clasa IX - A 16665
16. Alexandru Vicol premiant 24 Chişinău / Liceul "Academiei de Ştiinţe a Moldovei" clasa XII - B 14002
17. Emil Cebotarosh 19 Bălţi / M. Eminescu clasa VIII - D 13735
18. Alina Albot 21 Chişinău / Liceul "Creangă I." clasa IX - B 12818
19. Burduh Victor 21 Cubolta, Sângerei / L.T. Pantelimon Halipa clasa IX - A 12722
20. boldescu maria 23 Chisinau / Colegiul de Ecologie clasa XII - B 12588
21. Alexandrina Garuța 18 Chişinău / Liceul "Haşdeu Iulia" clasa X - A 11858
22. Nicolae Ceban 19 Stefan Voda / L.T. Mihai Eminescu clasa VIII - A 11745
23. Nicoleta Furdui 22 Chişinău / Liceul "Asachi Gh." clasa XII - D 11283
24. valentin astafi 21 Falesti / Mihai Eminescu clasa XII - B 9404
25. Nicoleta Pancu premiant 22 Chişinău / Colegiul National De Viticultura si Vinificatie din Chisinau clasa XII - A 9220
26. Romana Vasilachi 18 Chişinău / Liceul "Traian" clasa VI - A 8535
27. vadim rindunica 23 Causeni / Eminescu M. clasa X - C 8502
28. Ovidiu Negru-Vodă 24 Vadul-Raşcov, Şoldăneşt / L. T. "Dumitru Matcovschi" clasa XII - A 8434
29. Mihaela Maxim 21 Ungheni / V. Alecsandri clasa XII - A 8279
30. Victor Colta 21 Chişinău / Liceul "Haret S." clasa X - B 8081
31. Ion Băbălău premiant 22 Chişinău / Liceul "Iorga N." clasa IX - D 8035
32. Laura Nichifor 23 Costesti, Ialoveni / L.T. "Olymp" clasa XI - U 7836
33. Sandu Nicula 21 Anenii Noi, Mereni / Liceul Teoretic "Emil Nicula" clasa IX - A 7738
34. DOREL JOREAN 20 Dubasari / M. Eminescu clasa VIII - B 7441
35. Andrei Rotaru 21 Văsieni, Ialoveni / L.T. Dimitrie Cantemir clasa X - A 7314
36. CRISTIAN COSTIN 22 Chişinău / Gimn.nr.64 (Durleşti) clasa X - A 7305
37. Ganu Ionut 18 Briceni / Liceul nr. 1 clasa VI - A 7026
38. Burduh Victor 21 Cubolta, Sângerei / L.T. Pantelimon Halipa clasa XII - A 6631
39. Iulian Dobrea 23 Leova / C. Spătaru clasa XII - A 6526
40. Dinu Putere 17 Basarabeasca / L.T."Matei Basarab" clasa V - B 6348
41. zinaida pancu 17 Chişinău / Liceul "Cantemir A." clasa VII - A 6068
42. Grosu Mihaela 18 Ungheni, Unţeşti / Gim.V.Vasilache clasa IX - A 5835
43. Maria Turcanu 23 Chisinau / Colegiul de Ecologie clasa XII - A 5703
44. Eugen Cernei 23 Chişinău / Liceul "Dadiani N." clasa XI - A 5442
45. Emilia Munteanu 25 Hînceşti / M. Eminescu clasa XII - U 5328
46. David Rotari 20 Criuleni / Şcoala Medie nr. 2 clasa IX - A 5256
47. Tatiana Balan 17 Slobozia / LT Alexandru cel Bun clasa VIII - A 5127
48. petru toma 22 Chişinău / Liceul "Haşdeu Iulia" clasa X - B 5110
49. melega alexandru 18 Căuşeni / M. Eminescu clasa VI - C 5015
50. BOGOLEAN CRISTIAN 18 Răscăieţi, Ştefan Vodă / Şcoala Medie clasa VI - B 4920
51. victor soltan 21 Criuleni / Boris Dînga clasa X - A 4881
52. Ana Boboc 22 Chişinău / Colegiu Politehnic clasa X - B 4734
53. ion zdrobau 23 Hînceşti / M. Sadoveanu clasa XII - B 4678
54. Zinaida Pancu 16 Ungheni / Gh. Asachi clasa V - A 4661
55. Adriana Condrea 17 Teleneşti / Gimnaziul M. Eminescu clasa V - A 4440
56. victor zagorschi 20 Chişinău / Liceul "Dadiani N." clasa X - A 4357
57. Sevastian Hirjau 21 Balti / Vasile Alecsandri clasa VIII - C 4328
58. Ion Ciobanu premiant 21 Nisporeni / B. Cazacu clasa XII - B 4228
59. Nina Furdui 22 Anenii Noi / M. Eminescu clasa XII - B 4182
60. Coretchi Andrei 22 Căuşeni / M. Eminescu clasa X - C 3744
61. Sorin Rosior 17 Anenii Noi / M. Eminescu clasa VI - B 3743
62. Victoria Laur 22 Chişinău / Liceul "Creangă I." clasa X - C 3679
63. Condrea Vlada 16 Soroca / I. Creangă clasa VI - A 3495
64. Vlad Sanzaianu 21 Iaşi / Scoala Normala "Vasile Lupu" clasa X - A 3438
65. Diana Boboc 19 Călăraşi / M. Lomonosov clasa VII - A 3293
66. Vlad Bunu premiant 20 Mereni, Anenii Noi / L.T. "Emil Nicula" clasa IX - B 3247
67. Crinu Marcuta 18 Ungheni, Pârliţa / Alexei Mateevici clasa X - A 3170
68. Carolina Dadim 19 Speia, Anenii Noi, / Gimnaziul clasa VIII - A 3167
69. Dorin Sarev 21 Puhaceni, Anenii Noi / L.T. Olimp clasa IX - A 3150
70. Pavel Midon 23 Hînceşti / M. Eminescu clasa XII - U 3132
71. Ion Banari 23 Şoldăneşti / A. Mateevici clasa XII - B 3127
72. ion prepelita 19 Calarasi / Alecsandri V. clasa VIII - A 3090
73. Anisoara Toma 21 Răzeni, Ialoveni / L.T. "Ion Pelivan" clasa XI - A 3008
74. Stefan Oprea 22 Causeni / Eminescu M. clasa XII - C 3003
75. cristina guidea 20 Nisporeni, Sendreni / Gimnaziul nr. 2 clasa VIII - A 2637
76. Livia Ceban 17 Rascaieti, Ştefan Vodă / Şcoala Medie clasa VI - A 2620
77. Bodrug Mihaela 23 Nisporeni / B. Cazacu clasa XI - C 2555
78. Dumitru Buga 17 Mereni, Anenii Noi / L.T. "Emil Nicula" clasa VI - A 2546
79. Dorin Putere 21 Basarabeasca / L.T."Matei Basarab" clasa IX - B 2451
80. Tomac Sandu premiant 21 Chişinău / Colegiul Financiar Bancar A.Diordita clasa XI - A 2374
81. Nicolae Strulea 17 Chişinău / Liceul "Alighieri D." clasa V - A 2329
82. Palamaru Lilia 23 Cimislia / L.T.M.Eminescu clasa XI - B 2307
83. Eugen Durbala 24 Chişinău / Liceul "Dadiani N." clasa XII - B 2293
84. Anisoara Sandu premiant 22 Hînceşti / M. Eminescu clasa X - A 2265
85. Diana Dia 20 Magdacesti, Criuleni / Liceul clasa VII - A 2217
86. Eric Teșcureanu 18 Tighina / L.T. "Alexandru cel Bun" clasa VII - B 2186
87. Alexandru Mladan 23 Hînceşti / M. Viteazul clasa IX - A 2175
88. Schidu Daniel 18 Puhăceni, Anenii Noi, / L.T. Olimp clasa IX - A 2166
89. Cristian Filipp 23 Chişinău / Liceul "Alistar Elena" clasa XII - C 2153
90. Damian Nikoleta 16 Hîrbovat, Anenii Noi / L.T. I. Creangă clasa VI - A 2140
91. Alexandru Lungu 16 Chişinău / Liceul "Haret S." clasa V - B 2112
92. Eliza Balaur 20 Chisinau / Colegiul de Ecologie clasa X - L 2098
93. Cristian Mocanu 18 Străşeni / I. Vatamanu clasa VII - B 2084
94. Irina Olaresco 23 Chişinău / Liceul Profesional Nr.1 clasa XI - B 2041
95. Ion Tamciuc 22 Răzeni, Ialoveni / L.T. "Ion Pelivan" clasa X - D 2038
96. Parii Gabriela 21 Falesti / Mihai Eminescu clasa XI - B 2018
97. Mirela Burduja 20 Chişinău / Liceul "Kogălniceanu M." clasa X - B 2008
98. Marcel Botnari 21 Teleneşti / Gimnaziul M. Eminescu clasa IX - A 1975
99. Elena Condrea 19 Teleneşti / Gimnaziul M. Eminescu clasa VIII - A 1954
100. Gabriela Ivanov 20 Chişinău / Liceul "Alistar Elena" clasa X - C 1922
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> | >|


Vrei să ai şanse de câştig mai mari în jocul "ŢARA ISTORIEI"? Adaugă-l pe dr. V. Stavilă ca prieten pe Facebook:

© 2009-2012 dr. Veaceslav Stavila. Toate drepturile rezervate